Ömerli Klima Bakım Servisi

ömerli klima bakım servisi

Ömerli klima servisinde sizlere özel olan firmamız yılların verdiği tecrübeli servis anlayışı ile siz değerli Ömerli halkına klima servisi hizmeti veren EGE TEKNİK klima servisidir.
Ömerli klima servisinin hizmet anlayışı tüm marka ve model klimalara teknik servis hizmeti verebilmek ve bu hizmeti verirken kullanıcı haklarınıda gözetmektir.

Ömerli klima servisi 2005 yılından bu yana yani sektöre girdiği yıldan bu yana sürekli gelişerek ve büyüyerek siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sağlayabilmenin gururunu yaşamaktadır.
Firmamız sizlere ömerli klima servisi ve  Tüm anadolu yakasına teknik klima servis hizmeti sağlayan özel bir kuruluştur.
Ömerli klima servisi klima arızalarında ekonomik fiyat uygulaması yaparken değiştirmiş olduğu her yedek parça 1 yıl garanti kapsamı altındadır.
atölyemize gelen klima ve klima kartları en kısa sürede tamir edilerek müşterilerimize en kısa sürede ulaştırılır.çünkü zamanın değerinin ne kadar önemli olduğunu bilen bir firmadır ömerli klima bakım servisi.

Ömerli klima servisi sektöre getirdiği yenilikleri ile bölgede aranan firma özelliğini her geçen gün tazeleyerek korumaktadır.

Ömerli klima bakım servisi servis sektöründeki boşluğu dolduran tüm klima markalarına verdiğin hizmetler profesyonel ekipleri sayesinde sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktadır Biz ömerli klima bakım servisi olarak  nerde ne yaptığını bilen müşteri haklarını iyi bilen diğer firmalardan kendisini ayrı tutan müşteri takip programı ile müşterilerini yakından takip eden özel bir firmayız.

*KLİMA BAKIM

*KLİMA MONTAJ | DEMONTAJ

*KLİMA GAZ ŞARJI

*KLİMA YER DEĞİŞTİRME

*KLİMA TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ