Klima Bakım Servisi

EGE KLİMA | Klima Bakım Servis Hizmetleri

Klima Bakım Servisi Arayışlarınızda 2009 Yılından bu Yana Klima Bakım Servisi Hizmetini 11 yıllık Tecrübe ile sağlamaktayız.Tüm marka ve model Klimalarda En uygun fiyatlar ile güncel kampanyalarınız %10’a varan indirimlerle sunulmaktadır.

Klima Bakım Fiyatları taleplerinizi

egeklima@outlook.com.tr & 0532 7796938 Numaralı whatsapp Hattımızdan öğrenebilir sizlere özel fiyatlarımızdan faydalabilirsiniz.

VRF Klima Bakım Servisi , VRV Klima Bakım Servisi bölümümüz ve Uzman ekiplerimiz Klimalarınızın Bakımlarını Koşullara uygun bir şekilde yaparak Cihazlarınızın performanslarını olumlu derecede etkileyecek bir şekilde sonuçlandırmaktadır.

Klima Bakımı ve Önemi hakkında bir Makalemiz sayfa altında sizleri bilgilendirmek amaçlı yer verilmiştir.

CİHAZ KULLANIM SÜRESİ Bakım yapılırken mekanik kısımlar kontrol edilir ve gerekli temizlikler ya da müdahaleler ile verimli çalışır hale gelir. Zamanında Bakımı yapılan cihazların daha uzun ömürlü olduğu saptanmıştır.

HASTALIK RİSKİ ORTADAN KALKAR Klima yaşadığımız ortamdaki havayı alarak soğutma/ısıtma yolu ile tekrar ortama verir. Aldığı havadaki toz partikülleri filtrelerde toplanır. Zamanla bu biriken tozların içinde bakteri üremeye başlar. Bakım yapılmayan bir klimadaki bu bakteriler hava ile yaşam ortamlarımıza iletilir bu da hastalık sebebidir.

ENERJİ TASARRUFU SAĞLANMAKTADIR  Bakımı yapılan bir klimanın performansı artacağından daha düşük enerji ile çalışmakta ve sistem hava sirkülasyonu ile daha hızlı bir performans sağlamaktadır.

ARIZA ORANINDA DÜŞÜŞ SAĞLANMASI Bakım esnasında küçük arızalar tespit edilerek çözümü yapılır ve bu sayede daha büyük arızaların olması önlenir.

PERFORMANSI ARTAR Klima içerisindeki filtreler zamanla tıkanacağı için hava akışı azalacaktır. Bakım esnasında bu filtreler temizlenerek daha verimli çalışır hale getirilecektir.

Bir cevap yazın