Hakkımızda

EGE TEKNİK KLİMA,KOMBİ,BEYAZ EŞYA TEKNİK BAKIM VE ONARIM SERVİSİ.
EGE TEKNİK OLARAK ZAMANIN SİZ DEĞERLİ TÜKETİCİLERİMİZ İÇİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU BİLİYORUZ..BU NEDEN İLE SERVİS BÜNYEMİZDE ÇALIŞAN TEKNİSYEN EKİPLERİMİZ SİZLERE ÖZEL HİZMETİ SUNABİLMEK İÇİN BİR ÇOK SEMİNERLER,EĞİTİM PROGRAMLARI,ÜRÜN TEKNİK BİLGİ DETAYINDAKİ TÜM SORUNLARI HIZLI ÇÖZÜMLEME TESTLERİ İLE EGE TEKNİK BÜNYEMİZE ALMAKTAYIZ..
ÇÜNKÜ BİZİM İÇİN İŞİN TİCARETİ BİR YANA SİZLERE KARŞI ALMIŞ OLDUĞUMUZ SORUMLULUĞUN ANCAK YİNE,SİZLERE HIZLI,EKONOMİK VE GÜLER YÜZLÜ EKİPLERİ SUNABİLİRSEK KALDIRIYORUZ.. BU NEDEN İLE GÜNDEN GÜNE BÜYÜYEN MÜŞTERİ POTANSİYELİMİZ BİZLERE HEDEFLEDİĞİMİZ YOLDA VE AĞIR,AĞIR İLERLEDİĞİMİZİ SİZLERİN MEMNUNİYETİYLE YANSITMAKTADIR..
BİZ KLİMA BAKIM,KLİMA MONTAJ,DEMONTAJ,GAZ SARJI,KOMBİ BAKIM,ONARIM,VE ANA KART TAMİRLERİNDE TÜKETİCİLERİMİZE EN UYGUN FİYATI SUNABİLME ÇABASINDA GÜNDEN GÜNE İLERLERKEN,TEKNOLOJİNİN VERMİŞ OLDUĞU İMKANLARIDA SİZ TÜKETİCLERİMİZLE PAYLAŞIYORUZ.. TEKNİSYEN EKİPLERİMİZ SİZLERE ULAŞTIĞI ANDAN İTİBAREN MALZEMESİ 1 GÜN SONRA 3 GÜN SONRA GİBİ BAHANELER ÜRETMEDEN EN KISA SÜREDE MALZEME TEMİNİ İÇİN YAZIHANEMİZLE İRTİBATA GEÇER VE ÖZEL MALZEME TEMİNİ EDEN ARKADAŞLARIMIZA GEREKLİ MALZEME TALEBİNDE BULUNULUR..KLİMANIZIN SICAK HAVALARDA SİZLERİ MAĞDUR ETMEDEN GEREKLİ MALZEME TEMİNİ SAĞLANDIKTAN SONRA YİNE EN HIZLI BİR BİÇİMDE EKİPLERİMİZ TEKRAR GELEREK SORUNUNUZ GİDERİLİR,KOMBİ ANA KART TAMİRİ VE HERHANGİ BİR YEDEK PARÇA TEMİNİ İÇİN SOĞUKLARDA KALMANIZ ARTIK İMKANSIZ..
FİRMAMIZ KLİMA-KOMBİ-BEYAZ EŞYA SEKTÖRÜNDEKİ YENİLİKÇİ VE SİZE ÖZEL KAMPANYALARLA SÜREKLİ İLETİŞİM HALİNDE OLACAKTIR..

EGE-TEKNİK
0216-395 2 575
0262-745 4 745
0532 779 6 938

Bir cevap yazın